Forum

Přidat záznam do fóra

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Martin

Dobrý den, právě jsem se vrátil s vašeho vystoupení na Tachovskych městských slavnostech.Naprostá paráda a při skladbě s Tenkrát na západě (jednoho dne se vrátíš) mi běhal mráz po zádech.Nadherný zážitek.

Barbora

Dobrý den,mužu se optat,kdy a kde lze sehnat lístky na vánoční koncert 18.12.2018?Děkuji U.B.

Nada koukolova

Včerejší koncert v Šumperku byl TOP a nejen kvůli vašemu hostovi.To vy jste holky byly TOP. CHvílemi šel mráz po zádech, což jsem dlouho nezažila.Jen tak dále.Prostě super večer. Díky vám.

Eliška

Teď jsem se vrátila z Vašeho koncertu ve Slaném.
Supr, byli jste všichni skvělý. Šel mi mráz po těle dojetím z Vaší hry. Opravdu zážitek, za který Vám moc děkuji. Eliška

marketa

Dobrý den, přátelé, za reportáž děkujeme, Hallelujah :-) a lístky na koncert ve Špindlerově mlýně prosím směřujte na pořadatele: skiareal@skiareal.cz

Eva

Dobrý den, chtěla bych se informovat, kde se dají pořídit lístky na Vás koncert ve Špindlerově mlýně v Ledariu dne 9.2.2018.Předem děkuji.

Martin Kalousek

Dobrý večer. Moc se mi líbilo vaše vystoupení v Lázních Bohdaneč.Natočil jsem krátký klip na mobilní telefon a umístil na youtube.Doufám,že se nezlobíte.Posílám odkaz a těším se na další vaše vystoupení.
Ať se vám daří.
https://youtu.be/leh4ZqFN2E4

Martin.

marketa

Dobrý den, prosím, obraťte se přímo na pána z produkce koncertu. email: davidnovot@seznam.cz

vstupenky jsou myslíme zdrarma jako dárek města. těšíme se na vás!

Michal

Dobrý den, kde bych mohl koupit lístky na koncert 8.12.2017 v Náchodě? Nevím zda jsou již k prodeji, ale nepodařilo se mi nikde najít jejich prodej. Děkuji

marketa

Dobrý den, na firemní koncerty bohužel vstupenky koupit nelze, jsou zadány vždy pouze pro tu danou firmu. Koncert v Modlanech je adventní, pro veřejnost, kvůli prodeji lístků zkuste napsat panu pořadateli na email:

pratele.modlanska@seznam.cz

Stránky